Bu hafta size ne getirecek?

ÖZELLİKLE YÜKSELEN BURCUNUZU OKUMALISINIZ

Bu hafta ilişkilerimiz, aşk hayatımız açısından oldukça hareketli ve önemli koşullar gelişiyor. Venüs başrolde yer alıyor. Değer verdiğimiz konular ve kişiler ile ilgili yeni adımlar atabiliriz. Kadınlara yönelik konular gündemde daha fazla dikkat çekebilir. Haftanın ilk günlerinde hazırlık aşamasında olan koşullar var. 4 Haziran civarında eğitim, iletişim ve çok yönlülük içeren konular bizi verimli kılabilir. Düşüncelerimizi çeşitlendirmeye, renklendirmeye bakalım. 6 Haziran’daki yeniay sosyal açıdan renkli, görüşmelerimizi hızlandıran ve bizi daha meraklı kılan bir ortam yaratıyor. Ancak 8 Haziran civarında aşkta ve ilişkilerde daha gerçekçi olmamız gerekebilir.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim ?

2 Haziran Pazar Cesaret ve yenilik isteyen konularla ilgilenebiliriz. Yeni fikirlere açığız.

3 Haziran Pazartesi Parasal konular üstünde dursak da nihai bir sonuca varmak kolay olmayabilir.

4 Haziran Salı Eldeki işleri tamamlamak ve daha pratik davranmak gerekiyor. Beklenmedik durumlar da gündeme gelebilir.

5 Haziran Çarşamba Bugün şartlar çok değişken olabilir. Geçmişten kalan işleri temizlemek için uğraşabiliriz.

6 Haziran Perşembe Yeniayla birlikte kendimizi daha iyi ifade edebileceğimiz fırsatlar artıyor. Sosyal konulara ve ilişkilere yönelebiliriz.

7 Haziran Cuma Günün ikinci yarısında daha çok sevdiklerimiz ve ailemizle ilgili konular ağırlık kazanabilir. Yenilik yapma isteği içindeyiz.

8 Haziran Cumartesi Sevdiklerimizle ilgili bir sorumlu kılan bir durum ortaya çıkabilir. Dışsal etkilere daha açığız.

Haftalık Yorumlar

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Bu dönemde yakın çevrenizde ve iletişim kurduğunuz her alanda daha renkli, hızlı ve yeniliklere açık koşullar gelişiyor. Eğitim, iletişim ve yakın çevrenizde olumlu fikirler ve planlar geliştirebilirsiniz. 3 Haziran civarında kişisel konularda eksiklerinizi tamamlamanız daha kolay olabilir. 6 Haziran’daki yeniay düşüncelerinizi ve planlarınıza yeni boyutlar kazandırıyor. Bugünlerde karşıtlık içeren konular üzerinde de daha fazla durma ve denge kurma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. 8’i civarında sorumlulukları da hesaba katmak gerekecek.

 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bugünlerde parasal konular ve gelirlerinizi daha verimli bir şekilde kullanma fırsatı öne çıkmakta. Harcamalarınızda ihmalkar ve müsrif olmamalısınız. Bu dönemde elinizdeki kaynakları ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirmenin yollarını arayabilirsiniz. Olumlu

fırsatlar var. Haftanın ilk günlerinde özellikle 3 Haziran civarında aceleci olmamaya bakın. 6 hazirandaki yeniay çalışma ortamınızı ve mesleki konularıda hareketlendirmek işte. 8 Haziran civarında ise düşüncelerinizde daha pozitif kalmalısınız.

 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Bu dönemde burcunuzda meydana gelen hareketlilik sizi daha canlı, iyimser, hareketli ve girişirken kılıyor. Kendinize olan güveninizin arttığı günlerdesiniz. Bu dönemde kişisel yeteneklerinizi çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Fırsatlar büyük. Haftanın ilk günlerinde, 3 Haziran civarında arkadaşlar ve gruplar size hız kazandırabilir. 6 Haziran’daki yeniay pek çok potansiyeli uyandırmanıza yardımcı oluyor. Bu dönemde aşkta ve yaratıcı alanında da daha mutlu olabilirsiniz. Ancak 8 Haziran civarında bazı sınırlamalar gündeme gelebilir.

YENGEÇ Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu dönemde düşüncelerinizi, kafanızdaki şeyleri toparlamaya çalışmalısınız. Gizli kalan ya da görmezden geldiğiniz durumlar nedeniyle bazı sıkıntılar ya da yanlışlıklar gündeme gelebilir. Kimi zaman dedikodular yada ilişkilerle ilgili konular sizi daha hassas kılıyor olabilir. Haftanın ilk günlerinde iş ve hedeflerimizle ilgili konulara daha fazla zaman ayırabilirsiniz. 6 Haziran’daki yeniay eve ve sevdiklerinize yönelik konuları da daha fazla gündeme getirebilir. Bu dönemde duygularınızı daha iyi anlamaya özen göstermelisiniz.

ASLAN Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugünlerde sizi sosyal açıdan daha canlı ve pozitif kılan gelişmeler var. Gruplar içinde ve gelecekle ilgili beklentilerinizde yenilikler ve daha olumlu düşünceler dikkat çekiyor. Ayrıca görüşmeler ve yakın çevrenizdekilerle ilgili konular da sizi harekete geçirmekte. 3 Haziran civarında kendi fikirlerinizi öne sürmek konusunda daha iddialı davranabilirsiniz. 6 Haziran’daki yeniay pek çok açıdan hızlandırıcı ve yenileyici bir etki taşımakta. Bu dönemde sözlerinizle de dikkat çekebilirsiniz.

 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Bugünlerde özellikle sorumluluklar ve iş odaklı konular, fırsatlar gündeme gelmekte. Kendinizi göstermek açısından olumlu koşullar var. Aynı zamanda statünüzü, evliliğinizi ve ilişkilerinizi de yakından etkileyebilecek imkanlar elde edebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde daha cesur davranmak ve kararsız kalmamak gerekiyor. 6 Haziran’daki yeniay kendinizi göstermeniz açısından hareketli koşullar getirmekte. Böylece daha fazla dikkat çekebileceksiniz. Hedeflerinize odaklanmalısınız. Ortaklık kazançlar da gündeme gelebilir.

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

İkizler burcundaki hareketlilik size olumlu düşünceler, yaratıcılık ve kendinizi daha fazla gösterme ihtiyacı getiriyor. Bu dönemde duygusal açıdan önemsediğiniz konularda daha başarılı olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni insanlar ve uzaklarla ilgili konularda kendinizi geliştirmeniz açısından ilginç fırsatlar getirmekte. Haftanın ilk günlerinde karşıtlık içeren konuları izlemek ve aceleci davranmamak gerekiyor. 6 Haziran’daki yeniay ise kişisel adımlar atmak ve kendinize güvenmek açısından daha olumlu olanaklar sağlayabilir.

AKREP Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu dönemde kafanızı kurcalayan durumlar, birden fazla alternatif sizi daha endişeli kılabilir. Finansal işler, bankalarla ilgili konular ya da başkalarından beklediğiniz imkanlar üstünde

daha fazla düşünebilirsiniz. Pek çok yeni fırsat da gündeme geliyor. Ancak bu dönemde arka planda ya da gizli kalan durumlar da öne çıkarabilir. Haftanın ilk günlerinde çalışma koşullarınıza ilgili konulara ve düzene daha fazla özen göstermelisiniz. 6 Haziran’daki yeniay daha dikkatli düşünmeyi gerektiriyor. Bu dönemde çift durumlara dikkat etmelisiniz. 

YAY Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Bugünlerde önemli sonuçlar ve muhasebeler öne çıkıyor. Son 6 aydır söz konusu olan koşullar şimdi değişmek üzere. Bu dönemde ilişkiler üzerinden yeni fırsatlar ve evliliğinizi yada ortaklığı koşulları da etkileyebilecek hızlı bir hareketlilik dikkat çekmekte. Başkalarından gelen teklifleri olumlu yönde değerlendirebilirsiniz. Gruplar ve sosyal konular da size destek olabilir. Haftanın ilk günlerinde kendinizi daha fazla gösterme çabası içindesiniz. 6 Haziran’daki yeniay ile birlikte yeteneklerinizi ortaya koymanız hız kazanabilir.

OĞLAK Toprak + Öncü (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugünlerde dikkatinizi zaman alan işlere ve çalışma hayatındaki değişikliklere daha fazla ayırmanız gerekiyor olabilir. Genel olarak düzen, hizmet, sağlık gibi konular nedeniyle oldukça çaba içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda mesleki konularda da dikkat çekebileceğiniz olanaklar var. Haftanın ilk günlerinde eve ve yakın çevrenize yönelik konular dikkat çekebilir. 6 Haziran’daki yeniay işle ilgili konulara hareketlilik ve yenilik getirmekte. Ancak 8 Haziran civarında bazı sınırlamaları da hesaba katmak durumunda olabilirsiniz.

SAKA Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)

Bugünlerde İkizler burcundaki gezegenler size kendinizi daha fazla anlatma imkanı, yaratıcılık ve aşk hayatınıza da olumlu yansıyan enerjiler getirmekte. Yeteneklerinizi ortaya koymak açısından mükemmel bir dönemdesiniz. Pek çok çabanızı şimdi olumlu yönde sonuçlandırabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi yenileyebileceğiniz fırsatlar var. 6 Haziran’daki yen ay aşk ve mutluluk içeren konulara daha olumlu bir hava katmakta. Ancak 8 Haziran civarında sınırlamalara dikkat etmelisiniz. 

BALIK Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Bu dönemde kişisel cephede özellikle özel hayatınızda ve ailenizi ilgilendiren konularda ilginç değişiklikler gündeme gelmekte. Eve yönelik hareketlilik, aynı zamanda pozitif değişiklikler anlamına da geliyor. Ailenizle daha fazla olumlu yönde meşgul olabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde kendi kaynaklarınızı daha iyi değerlendirmek için çaba içine girebilirsiniz. 6 Haziran’daki yeniay aynı zamanda ortaklı işler ve eşinizin para durumuyla ilgili konuları da daha hareketli hale getirebilir. Bu dönemde toprağa yönelik konular yine belirli fırsatlar getirebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir