Galatasaray’ın Yıldızı Kutlama Sonrası Özür Diledi

Süper Lig’de üst üste ikinci kez şampiyon olan Galatasaray, Rams Park’ta düzenlenen törenle kupasına kavuştu. Sarı-Kırmızılı kulüpte, futbolcular sahneye kendi seçtikleri şarkılarla çıktılar.

Kutlamada Eyüp Aydın sahneye çıkarken Müslüm Gürses’in “Küskünüm” şarkısı çaldı. Bunun ardından Eyüp Aydın, kutlamalar esnasında seçtiği şarkıdan dolayı özür diledi.

“TÖRNE ÇIKARKEN YANLIŞ ŞARKI ÇALDI”

Sosyal medyadan paylaşım yapan Aydın, “Büyük Galatasaray camiasına; Kupa töreninde yaşanan bir karışıklık hakkında sizlere açıklama yapmak istiyorum. Törene çıkarken benim seçtiğim şarkı olan Müslüm Gürses’ten “Seni yazdım” yerine, yanlışlıkla “Küskünüm” şarkısı çalındı.

Bu durumun tamamen bir hata sonucu gerçekleştiğini ve kesinlikle benim isteğim doğrultusunda olmadığını belirtmek isterim. Bu yanlış anlaşılma nedeniyle herhangi birine veya Büyük Galatasaray camiasına karşı bir serzenişte bulunduğum düşünülmüş olabilir. Ancak böyle bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Yanlış anlaşılmaya neden olduysa bu karışıklık için hepinizden özür dilerim. Anlayışınız için teşekkür ederim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir